Fotograf produktowy - CWP
Fotograf produktowy
Fotograf produktowy

marszalstudio.pl – kameralne studio (Warszawa), kreowane przez kilka pomysłowych i ambitnych osób, które nie boją się trudnych zadań i są otwarte na wszelkie wyzwania. Oferta studia produktowego to: fotografia produktowa, fotografia katalogowa zwana też fotografią produktu, packshoty, retusz, projektowanie graficzne (np.: foldery reklamowe), ecommerce video, filmy produktowe, prezentacje 360. Nasz fotograf produktowy i projektant zadbają o wysoki poziom usług.

marszalstudio.pl zajmuje się projektami graficznymi związanymi z identyfikacją przedsiębiorstwa na rynku (logo, wizytówki, papier firmowy, tworzenie stron internetowych itp.), a także projektowaniem materiałów marketingowych i PRowych jak foldery reklamowe, ulotki, plakaty, katalogi, banery, skład tekstu…

marszalSTUDIO oferuje najwyższej jakości fotografię katalogową, fotografię produktową packshoty a także postprodukcję i retusz na najwyższym poziomie. Dzięki długoletniemu doświadczeniu nasz fotograf produktowy wie jak wydobyć największe zalety każdego produktu.

Oprócz projektowania graficznego i fotografii produktowej marszalSTUDIO zajmuje się również ecommerce video! Filmy pokazują Twój produkt dokładniej i atrakcyjniej. Potrafią znacząco zwiększyć sprzedaż!

Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo potrzebuje wysokiej jakości obsługi, pełnego profesjonalizmu i kreatywności to marszalSTUDIO jest najlepszym wyborem!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: marszalSTUDIO
  • Adres: Stryjeńskich 02-791 Warszawa

Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.13656719999999, Długość geograficzna: 21.05027259999997

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 41 (ostatnio: 16.06.2018 03:28:38)
  • yahoo: 13 (ostatnio: 03.01.2018 23:13:22)

Podlinkuj wpis:
Comments are closed.
Back To Top